Meniu

Neribotas namų internetas + ALCATEL maršrutizatorius

20,20 € / mėn. 14,00 €/ mėn. Su 24 mėn. sutartimi
26,00 €/ mėn. Be sutarties
Jūsų užsakymas
Neribotas namų internetas + ALCATEL maršrutizatorius
14,00 € / mėn.
Stationary router
1 €
14,00 € / mėn.
Su 24 mėn. sutartimi

Nemokamos paslaugos

Nuo šiol internete naršysite saugiau. Paslauga nuolat tikrina ir sustabdo grėsmę jūsų įrenginiui ir duomenims keliantį interneto srautą – mėginimus patekti į užkrėstus puslapius ar atsisiųsti virusais užkrėstus failus. Užsisakant naują BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai iki 3 mėn. laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 1,49€/mėn

Apdrauskite savo namų turtą nuo vagystės. Užsisakant BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai 3 mėn. laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 3€/mėn.

Jauskitės saugiai kad ir kur keliautumėte. BITĖS kelionių draudimas galios jums ir jūsų šeimai visame pasaulyje. Užsisakant naują BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai 1 mėn. laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 1,49€/mėn.

Su neribotu namų interneto planu net 10 GB duomenų galėsite naudoti keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse be papildomo mokesčio.

Apie planą

– Standartinė plano kaina be terminuotos sutarties – 26 Eur/mėn. Paslaugos mėnesio mokestis sudarytas iš:
   – 7 Eur SIM kortelių grupės mokesčio ir
   – 19 Eur vienos SIM kortelės mokesčio.
– Vienoje grupėje gali būti iki 5 SIM kortelių. Papildomos SIM kortelės mokestis:
– 19 Eur/mėn., įsigyjant SIM kortelę neterminuotam laikotarpiui;
- 9,9 Eur/mėn., įsigyjant SIM kortelę su 12/24 mėn. terminui.
– Planas suteikia neribotą duomenų kiekį.
– Pasitikrinti, kiek duomenų persiuntėte, galite savitarnos svetainėje mano.bite.lt.<
– Standartinės papildomų paslaugų kainos pasibaigus nemokamam laikotarpiui:
   – „Interneto apsauga“ – 1,49 Eur/mėn.
   – „Ekrano draudimas“ – 2,99 Eur/mėn.
   – „Kelionių draudimas“ – 1,49 Eur/mėn.
   – „Turto draudimas“ – 3,00 Eur/mėn.
– Jūs galite bet kada atsisakyti papildomų paslaugų.
– Kainos pateiktos su PVM.
– Keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse išnaudoti megabaitai yra skaičiuojami iš mokėjimo plano ar papildomo duomenų paketo suteikiamų kiekių ir apmokestinami LR Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) patvirtintais papildomais mokesčiais. Minutės ir SMS, išnaudoti keliaujant ES / EEE šalyse apmokestinami Lietuvoje taikomais plano tarifais (0,2 Eur/min. ir 0,2 Eur/SMS). Gali būti taikomas duomenų kiekio, išnaudojamo ES / EEE šalyse, limitas, taip pat kiti ES leidžiami per tam tikrą laikotarpį išnaudojamų paslaugų kiekio bei buvimo ES / EEE šalyse laiko apribojimai.
Ryšys užsienyje ES/EEE ir kitose šalyse.
– Skambučių ir SMS iš Lietuvos į užsienį tarifai.
– Kiti į planą neįskaičiuoti paslaugų tarifai ir sąlygos.
– Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja BITES sąžiningo naudojimosi* Pagal aktyvių SIM kortelių skaičių, kai taikomas tik mažmeninių interneto prieigos paslaugų teikimui skirtas planas, teikiamas naudojant judriojo ryšio technologijas. Vadovaujantis RRT 2019 m. II ketvirtį vykdytos elektroninių ryšių veiklos ataskaita. Ataskaitoje pateikti duomenys apima privataus ir verslo segmentų interneto planus, skirtus naudotis tokiuose įrenginiuose kaip kompiuteriai/planšetės, taip pat įrenginiuose, kurie jungiasi prie interneto per maršrutizatorių, tačiau neapima pokalbių planų su interneto paslauga, skirtų naudotis mobiliajame telefone. Daugiau informacijos  

 

Pasiūlymas galioja privatiems klientams, įsigyjantiems maršrutizatorių „Alcatel LINKZONE MW40V“, išsimokėtinai per 36 mėn., bei pasirašantiems 24 mėn. BITĖS paslaugų sutartį su interneto planu „Mobilusis neriboti GB“. Pasiūlymo kaina lyginama su bendra interneto plano kartu su nurodyta maršrutizatoriaus kaina, kurią sudaro plano mėnesio mokestis su terminuota sutartimi ir standartinė įrenginio kaina, padalinta per 36 mėn., įsigyjant įrangą be paslaugų sutarties. Pasiūlymas suteikia nuolaidą interneto plano mėnesio mokesčiui visą įrangos išsimokėjimo laikotarpį nuo standartinės plano kainos su terminuota sutartimi (18,9 Eur/mėn.). Neribotoms paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius ribotas.


 

Gaukite pasiūlymą
Mane domina: