Internetas kompiuteryje ir planšetėje

Internetas kompiuteryje ir planšetėje

Mums svarbu, kad naujausiomis technologijomis galėtumėte naudotis kuo sklandžiau ir patogiau, todėl kruopščiai apgalvojome ir paruošėme interneto planus Jūsų kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui ar išmaniajam priedui. Dabar galėsite dirbti dar produktyviau.

Interneto planų privalumai:

  • Mobilumas. Galimybė naudotis ypač greitu BITĖS 4G/4G+ internetu kasdien, visur kur bebūtumėte: darbe, mieste ar kelionėje.
  • Didesni duomenų kiekiai. Keiskitės dokumentais, naršykite internete ir sekite naujienas nevaržomai.
  • Neribotas internetas (neriboti duomenys ir greičiai) darbo dienomis 7:00–19:00 val.

Mokėjimo planai

Kainos nurodytos be PVM.

Spartusis neriboti GB
Suteikiamas GB kiekis  
Mėnesio mokestis 16 Eur
Papildomo GB kaina -
Spartusis +
Suteikiamas GB kiekis 5 GB
Mėnesio mokestis 9 Eur
Papildomo GB kaina 3 Eur
Spartusis
Suteikiamas GB kiekis 2 GB
Mėnesio mokestis 6 Eur
Papildomo GB kaina 3 Eur

Su planu „SPARTUSIS NERIBOTI GB“ Jums taip pat suteikiame 20 GB interneto darbo dienomis 19:00–7:00 val. ir savaitgaliais. Kai šiuos duomenis išnaudosite, naršymas ir toliau bus nemokamas, tačiau sulėtės. Interneto greičiui sulėtėjus, jo Jums turėtų pakakti naršyti ir susirašinėti. Jeigu ir toliau norėtumėte naudotis neriboto greičio internetu, papildomi 5 GB Jums kainuos tik 3 eurus.

Plačiau apie BITĖS 4G/4G+ technologiją ir tinklo teritorijos padengimą sužinokite čia.

Atkreipkite dėmesį, kad užsienyje galioja kiti duomenų perdavimo tarifai. Juos galite sužinoti paspaudę čia.

  • „GPRS duomenų perdavimas per statinį IP adresą“ – tai paslauga, leidžianti prie interneto jungtis tuo pačiu IP adresu. Paslaugos mėnesinis mokestis 1 Eur.

Užsisakyti paslaugas gali esami ir nauji klientai.

Aktyvuoti paslaugas galite BITĖS salone arba telefonu 1501. Paslaugos užsakymas/atsisakymas – nemokamas.

  • Vienkartinis administravimo mokestis - 3,1858 Eur.
  • Su planu „SPARTUSIS NERIBOTI GB“ naršykite maksimaliu greičiu ir be jokių apribojimų darbo dienomis 7:00–19:00 val.
  • Persiųsti duomenys apvalinami 100 KB tikslumu.
  • Pasitikrinti, kiek duomenų persiuntėte, galite mobiliojo interneto savitarnos svetainėje http://manovmc.bite.lt (nuoroda pasiekiama tik jungiantis su „Vodafone Mobile Connect“ modemu).
  • Duomenų perdavimo greitis priklauso nuo Jūsų buvimo vietoje esančios duomenų perdavimo technologijos, t.y. 4G+/4G/3,5G/EDGE, bei nuo Jūsų naudojamo duomenų perdavimo įrenginio. Svarbu žinoti, kad ryšio greitis priklauso nuo daugelio veiksnių: atstumo iki bazinės stoties, geografinių ir urbanistinių vietos ypatumų (pvz., kalvotumo, užstatymo intensyvumo, aplink esančių pastatų aukščio ir techninių charakteristikų, bei kt.), vartotojų naudojamų įrenginių ir konkrečios bazinės stoties apkrovimo tuo metu.
  • Siunčiant ir priimant duomenis, prie duomenų paketų pridedama papildoma informacija, padedanti nustatyti, kur duomenys turi būti nusiųsti, bei kontroliniai skaitikliai, užtikrinantys, kad visi duomenys būtų persiųsti. Todėl norint persiųsti, pavyzdžiui, 150 KB dydžio failą, iš tikrųjų bus perduota šiek tiek daugiau duomenų.

Kitos paslaugos