Dažniausiai užduodami klausimai

Ne. Prekes nurodytu adresu pristatysime nemokamai.

Jeigu prekės užsakomos ir apmokėjimas už prekes gaunamas darbo dieną iki 15:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 15:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, siunta bus pristatyta per 2 darbo dienas.

Dokumentai bus pristatyti kartu su siunta.

Išrašytos sąskaitos pavyzdį rasite čia. Garantinio talono pavizdį rasite čia.

Ne, siuntą turi atsiimti asmuo, kurio duomenys buvo nurodyti perkant įrenginį. Atvykus kurjeriui, reikės pateikti asmens dokumentą, todėl atsiimti prekę gali tik pats pirkėjas. Jeigu prekę įsigijo juridinis asmuo ir ją atsiims ne įmonės vadovas, tuomet turi būti pateiktas įmonės vadovo pasirašytas įgaliojimas.

Pasirinkite norimą prekę.

Toliau išsirinkite spalvą, kiekį ir spauskite mygtuką „Pirkti internetu“.

Patikrinkite, ar prekių krepšelis yra teisingas. Jeigu informacija teisinga, spauskite mygtuką „Pirkti“. Taip pat šiame žingsnyje, paspaudus kairėje pusėje ant mygtuko „Išsimokėtinai“, galite matyti MOKILIZINGO išsimokėjimo kainas.

Kitame lange užpildykite visus duomenis (žvaigždutėmis pažymėtus laukelius BŪTINA užpildyti). Susipažinkite su pirkimo BITĖS internetinėje parduotuvėje taisyklėmis (pažymėkite varnele, kad susipažinote ir sutinkate), toliau pasirinkite apmokėjimo būdą ir spauskite mygtuką „Apmokėti“.

Taip, beveik visas prekes galite apžiūrėti BITĖS salonuose visoje Lietuvoje.

Taip. Prekę galima įsigyti išsimokėtinai sudarius sutartį su UAB „Mokilizingas“.

Už įsigytą įrangą galima atsiskaityti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“,„Danske Bank A/S“ Lietuvos filialas, UAB „Medicinos bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Taip pat kreditine kortele, per „Paysera” sistemą bei išsimokėtinai sudarius sutartį su UAB „Mokilizingas“.

Visais klausimais, kurie susiję su sutarties pildymu MOKILIZINGO savitarnoje, Jums padės MOKILIZINGO klientų aptarnavimo skyrius nemokamu telefono numeriu: +37070055888 arba el. paštu: pagalba@mokilizingas.lt.

Taip.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos.

Taisykles galite rasti čia.

Jūs turite teisę atsisakyti prekės, kurią įsigijote BITĖS internetinėje parduotuvėje per 14 dienų. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Pastebėjus, kad gautos prekės pakuotė yra pažeista, reikia ją grąžinti kurjeriui, kurjeris pristatys prekę į sandėlį. Pinigai už prekę (-es) bus pervesti į Jūsų sąskaitą kiek įmanoma greičiau.

Jeigu pristatytas įrenginys yra sudaužytas, jį reikia pristatyti į artimiausią BITĖS saloną. Pinigai už prekę (-es) bus pervesti į Jūsų sąskaitą kiek įmanoma greičiau.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.