Kaip tapti BITĖS klientu?

Ateikite į BITĘ ir patirkite, ką reiškia tikras rūpestis klientu. Naudokitės patogiais, Jūsų poreikius atitinkančiais mokėjimo planais. Bendraukite nevaržomai su draugais telefone „Facebook“, nes tik BITĖJE Jūsų laukia neriboti nemokami „Facebook“ megabaitai. 

 
BITĖ Jums paruošė daugiau išskirtinių paslaugų ir galimybių. Vieninteliai siūlome Jums tikslios sąskaitos garantiją: jei netyčia suklystume, kompensuosime tai trigubai. O su nemokama „Išlaidų kontrolės“ paslauga galėsite patys kontroliuoti, kiek norite per mėnesį išleisti mobilioms paslaugoms. Taigi jokių siurprizų mėnesio gale. 
 
Neabejojame, kad Jums svarbus internetas telefone. Naudokitės neribotais planais su papildomais gigabaitais internetui arba pasirinkite unikalų interneto telefone planą LANKSTUS, kuris prisitaiko prie Jūsų poreikių. Taip pat kviečiame apsilankyti BITĖS išmaniųjų mokykloje: padėsime Jums susidraugauti su Jūsų naujuoju išmaniuoju, atsakysime į visus klausimus, patarsime. 
 
BITĖS klientu tapti paprasta: tereikia atvykti į artimiausią BITĖS saloną arba paskambinti mums tel. 8 699 23 230, mes mielai Jums patarsime ir padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį planą. Jeigu esate kito operatoriaus klientas, galite pasinaudoti numerio perkėlimo paslauga ir prisijungti prie BITĖS, išsaugodami savo senąjį telefono numerį. Atvykdami į BITĖS saloną nepamirškite paso ar asmens identifikavimo kortelės. Laukiame Jūsų!