BITĖJE Jumis rūpinamės labiau.

„Statoil“ klientai galės naudotis „Bitės GSM“ bevieliu interneto ryšiu

2004 m. rugpjūčio 10 d.
Degalinių tinklas „Statoil“ visiems savo klientams pasiūlė naudotis bevielio interneto ryšio paslauga degalinėse ir jų teritorijoje. Bevielio interneto zonas keturiose „Statoil“ degalinėse įdiegė telekomunikacijų bendrovė „Bitė GSM“, paslaugai apmokestinti pritaikiusi išankstinio mokėjimo paslaugos „Labas“ galimybes.

Tai vienas pirmųjų bevielio interneto projektų Europoje, kur interneto paslaugoms apmokestinti naudojama išankstinio mokėjimo už mobiliojo ryšio paslaugas sistema. Ištestuota ir patikimai veikiančia naująja paslauga degalinėse galima naudotis jau nuo šiandien.

„Klientų patogumui plečiame modernių paslaugų spektrą. Nuo šiol mūsų degalinėse klientai galės ne tik užsipilti kuro, užkąsti, bet ir neatitrūkti nuo svarbių darbų naudodamiesi bevieliu, didelės spartos interneto ryšiu“, - sakė „Lietuva Statoil“ Mažmeninės prekybos vadovė Daiva Jokšienė.

Pasak jos, į „Statoil“ degalinėse įkurtas bevielio interneto zonas atvykę klientai, turintys asmeninius nešiojamuosius kompiuterius, galės naršyti internete, tikrinti elektroninį paštą ir internetu prisijungti prie savo įmonės tinklo. Prisijungimo prie interneto adresas - http://wifi.bite.lt.

Paslauga galės naudotis visi „Statoil“ klientai, turintys asmeninį kompiuterį su „WiFi“ adapteriu ir įsigiję „Labas“ sąskaitos papildymo kvitą. Viena prisijungimo prie interneto valanda degalinėse kainuos 10 litų. Ateityje planuojama pasiūlyti galimybę atsiskaityti ir trumposiomis SMS žinutėmis.

„Galimybė naudotis bevieliu internetu visų pirma naudinga daug keliaujantiems verslininkams. Naudotis elektroniniu paštu bei perduoti ar sužinoti naujausią informaciją galima ne tik sėdint prie savo darbo stalo. Naujoji paslauga leidžia klientams dirbti ir kelyje“, - sakė „Bitės GSM“ Verslo sprendimų vadovas Liudvikas Andriulis.

Bevieliu internetu vairuotojai gali naudotis Vilniaus degalinėse „Statoil Vingis“ ir „Statoil Fabijoniškės“, degalinėje „Statoil Žiedas“ Klaipėdoje bei „Statoil Kalvarija“, įsikūrusioje 87-ame kelio Kaunas – Suvalkai kilometre.

Praėjusiais metais „Statoil“ tapo pirmuoju Europos degalinių tinklu, pasiūliusiu savo klientams bevielę interneto prieigą. Bevielio interneto ryšio paslaugas pradėjus teikti trijuose šimtuose Norvegijos degalinių, tai tapo vienu iš didžiausių tokio tipo technologinių projektų Europoje. Neseniai bevielio interneto paslaugos buvo įdiegtos keliose Latvijos ir Estijos „Statoil“ degalinėse.

Gaukite pasiūlymą
Facebook
  • Nemokamas BITĖS klientų aptarnavimo tel. 1501 klauskite mūsų konsultantų Kitų operatorių klientams tel. 8 699 23 230
    (skambučio kaina - kaip į BITĖS tinklą).
  • Nemokama automatinė linija 1500 sužinokite, kiek mokėti 1506 sužinokite min., SMS, MB likutį