BITĖ Lietuva

Jūsų interneto greičiu rūpinamės labiau

Nuolat tobulėjame ten, kur Jūsų poreikiai auga greičiausiai – internete. Jūs norite naršyti greičiau, patogiau ir laisviau.

Mes BITĖJE rūpinamės, kad tai išsipildytų.

BITĖS 4G mobilusis tinklas – greičiausias Lietuvoje

Praėjusių metų pavasarį pristatę spartųjį BITĖS 4G/4G+ tinklą daugiausia dėmesio skyrėme mobiliojo interneto greičiui ir paslaugų kokybei. Džiugu, kad pasaulinė interneto greičio matavimo lyderė SPEEDTEST.NET (OOKLA) BITĖS 4G mobilųjį tinklą oficialiai pripažino greičiausiu Lietuvoje! Remdamasi 2015 metų II ir III ketvirčių matavimų rezultatais, interneto greičio matuoklė SPEEDTEST.NET nustatė, kad pagal mobiliojo interneto spartą BITĖ žymiu skirtumu aplenkė kitus ryšio operatorius Lietuvoje. Šis pripažinimas skatina mus toliau aktyviai plėtoti BITĖS 4G/4G+ tinklą ir kurti klientams vis daugiau naudingų paslaugų. Daugiau apie apdovanojimą.

Nemokami naujienų ir „Facebooko“ GB

Norint sužinoti visas naujienas, kol jos dar netapo senienomis, reikia nemažai interneto duomenų – vidutinis vartotojas per mėnesį „išnaršo“ apie 1 GB „Facebooke“ ir naujienų portaluose. Todėl su šiuo metu siūlomais BITĖS planais suteikiame galimybę neskaičiuoti gigabaitų ir nevaržomai dalytis įspūdžiais „Facebooko“ ir „Messengerio“ programėlėse bei skaityti naujienas mobiliosiose programėlėse „Delfi“, „15min“, „Lrytas“ ir „Verslo žinios“. Ir visa tai – greičiausiame Lietuvoje BITĖS 4G mobiliajame tinkle!

Platus BITĖS 4G/4G+ tinklas

Džiaugiamės, kad jau greitai arti 90 % Lietuvos gyventojų galės naršyti maksimaliu greičiu BITĖS 4G/4G+ tinkle. Detalus BITĖS tinklo padengimo žemėlapis.

Viskas neribota su planu NUMERIS 1

Išskirtinis planas NUMERIS 1 suteikia naujas galimybes visiems, besinaudojantiems BITĖS mobiliuoju ryšiu Lietuvoje. Galite naršyti, kalbėti ir rašyti nevaržydami savęs – viskas neribota! Naršykite laisvai greičiausiame Lietuvoje BITĖS 4G mobiliajame tinkle!

BITĖS išmaniųjų mokykla

Jūsų išmanusis gali būti dar išmanesnis. Kiekviename BITĖS salone ieškokite „BITĖS išmaniųjų mokyklos“ eksperto, kuris nemokamai paruoš Jūsų išmanųjį: nustatys „Facebooko“, elektroninio pašto ir kitas paskyras, perkels duomenis iš senojo telefono į naująjį, įdiegs specialiai sukurtą programėlę „BITĖ išmaniems“ ir kitas naudingas programėles bei pateiks patarimų, kaip dar sumaniau naudotis Jūsų išmaniuoju.

Itin platus išmaniųjų pasirinkimas

BITĖJE – itin platus išmaniųjų asortimentas: čia visada išsirinksite iš daugybės įrenginių – nuo ekonominės klasės iki pačių pažangiausių. Mūsų išmaniuosiuose salonuose galite juos išbandyti ir paliesti, o BITĖS ekspertai ne tik padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį išmanųjį, bet ir iškart paruoš jį sklandžiai naršyti greičiausiame Lietuvoje BITĖS 4G mobiliajame tinkle!