BITĖ Lietuva

Mes už internetą!

Nuolat tobulėjame ten, kur Jūsų poreikiai auga greičiausiai – internete. Jūs norite naršyti drąsiai ir Lietuvoje, ir keliaudami užsienyje, naršyti tiesiog greičiau, patogiau ir laisviau.

Mes BITĖJE rūpinamės, kad tai išsipildytų.

BITĖS 4G/4G+ internetu gali naudotis 90 % Lietuvos gyventojų

Net 90 % Lietuvos gyventojų gali naršyti greitajame BITĖS 4G/4G+ ryšio tinkle. Naujos kartos internetu galite žymiai greičiau naršyti išmaniajame ar kitame įrenginyje, tiesiogiai žiūrėti „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus, žaisti realaus laiko žaidimus be pauzių ar per trumpą laiką atsisiųsti didelės apimties failus.

Detalų BITĖS tinklo padengimo žemėlapį galite rasti čia.

BITĖS planų GB galioja ir ES / EEE šalyse

Pristatome naujos kartos planus su daugybe interneto, kurių gigabaitus galite išnaudoti tiek Lietuvoje, tiek visose Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse. Tikime, kad aktyviai naršantiems labiausiai patiks planas su neribotais gigabaitais, o naršantiems mažiau siūlome pasirinkti planus su 15 GB, 7 GB, 4 GB, 2 GB ar 1 GB mobiliojo interneto per mėnesį. Tad naršykite drąsiai ir Lietuvoje, ir kelionėse po Europą, žiūrėkite vaizdo įrašus, siųskite savo kelionių įspūdžius ar naudokitės žemėlapiais tiek, kiek Jums reikia.

Planai su nemokamomis paslaugomis – ekrano draudimu, interneto apsauga ir M. parašu

BITĖS klientai, pasirinkę naujuosius planus, gaus naujo telefono ekrano draudimą iki 12 mėnesių nemokamai. Statistika rodo, kad dažniausiai naujų telefonų ekranai skyla ar sudūžta būtent pirmaisiais mėnesiais po įsigijimo, kol dar pratinamės prie naujojo pirkinio formų. Su šiais planais bus ramu – atsitikus nelaimei sudužusio ekrano keitimo išlaidas atlygins draudimas.

M. parašas leis patogiai, be papildomų kodų kortelių ar generatorių, naudotis e. bankininkyste ir kitomis e. paslaugų platformomis, tokiomis kaip „Sodra“, Valstybinė mokesčių inspekcija, E-valdžios vartai, taip pat įvairių paslaugų tiekėjų savitarnos svetainėmis.

Kartu su naujaisiais planais pasirūpinome ir interneto apsauga. Gudrus sprendimas užtikrins, kad į Jūsų įrenginį neprasprūstų koks nors kenkėjas ar užkrėsta nuoroda.

Neriboti GB „Facebooke“ ir naujienų portaluose

Norint sužinoti visas naujienas, kol jos dar netapo senienomis, reikia nemažai interneto duomenų – vidutinis vartotojas per mėnesį „išnaršo“ apie 1 GB „Facebooke“ ir naujienų portaluose.

Todėl su naujaisiais BITĖS planais suteikiame galimybę neskaičiuoti gigabaitų ir nevaržomai dalytis įspūdžiais „Facebooko“ ir „Messengerio“ programėlėse bei skaityti naujienas mobiliosiose programėlėse „Delfi“, „15min“, „Lrytas“, „Versložinios“.

Ir visa tai – ypač greitame BITĖS 4G/4G+ mobiliajame tinkle!

Neriboti planai

Išskirtiniai planai – NUMERIS 1 privatiems klientams ir SPARTUSIS NERIBOTI GB verslo klientams – suteikia naujas galimybes visiems, besinaudojantiems BITĖS mobiliuoju ryšiu Lietuvoje – namie ar keliaujant, telefone, planšetėje ar kompiuteryje. Galite naršyti, kalbėti ir rašyti neribotai, nevaržydami savęs!

Didžiulis įvairių išmaniųjų įrenginių asortimentas

BITĖJE – itin platus įvairių išmaniųjų asortimentas: čia visada išsirinksite iš daugybės įrenginių – nuo ekonominės klasės iki pačių pažangiausių, nuo išmaniojo telefono iki nešiojamojo kompiuterio ar televizoriaus. Mūsų išmaniuosiuose salonuose ir salonuose flagmanuose galite juos išbandyti ir paliesti, o BITĖS ekspertai ne tik padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį įrenginį, bet ir iškart paruoš jį sklandžiai naudoti.

BITĖS išmaniųjų mokykla

Jūsų išmanusis įrenginys, telefonas ar kompiuteris, gali būti dar išmanesnis. Kiekviename BITĖS salone ieškokite „BITĖS išmaniųjų mokyklos“ eksperto, kuris nemokamai paruoš Jūsų išmanųjį įrenginį: nustatys „Facebooko“, elektroninio pašto ir kitas paskyras, perkels duomenis iš senojo telefono į naująjį, įdiegs specialiai sukurtą programėlę „BITĖ išmaniems“ ir kitas naudingas programėles bei pateiks patarimų, kaip dar sumaniau naudotis Jūsų įrenginiu.