BITĖ Lietuva

Kokybiškas tinklas

Rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta Lietuvos gyventojų apklausa parodė, kad „Bitės“ klientai yra labiausiai patenkinti ryšio kokybe. Tai nurodė 90 proc. bendrovės paslaugų vartotojų. Klientai aukščiausiais balais vertina ir „Bitės“ interneto telefone paslaugą. 77 proc. bendrovės klientų yra patenkinti arba labai patenkinti „Bitės“ mobiliojo interneto paslaugų kokybe.

Išlaidų kontrolės paslauga

Tik pas mus galite 100 proc. užsitikrinti, kad atėjusi sąskaita nepateiks nemalonių siurprizų. Nemokama „Išlaidų kontrolės“ paslauga leis nustatyti, kokią sumą norite skirti mobiliojo ryšio paslaugoms per mėnesį, o mes perspėsime, kai prie jos priartėsite. Todėl visada žinosite, kad sąskaita bus tokia, kokios tikėjotės.

Paslauga „Rūpestingi tėvai“

Galite rūpintis savo vaikų saugumu net ir nebūdami šalia jų. Sukūrėme specialią programėlę, kuri padės apsaugoti juos nuo žalingos informacijos internete, kontroliuoti jų sąskaitas, susisiekti su jais ir sužinoti, kur jie yra. Be to, dirbdami su vaikais ir ekspertais parengėme patarimų, kaip pasirūpinti savo mažaisiais ir jų telefonais.

Sąskaitos tikslumo garantija

Galite būti tikri, kad Jums siunčiamos „Bitės“ sąskaitos yra tikslios. Jei vis tik rastumėte netikslumą – jį kompensuosime trigubai. Be to, jei netyčia pasinaudosite internetu telefone, nebūsite apmokestinti.

„Bitės“ išmaniųjų mokykla

Norime, kad Jūsų išmanusis būtų tikrai išmanus. Mūsų salonuose veikiančioje „Bitės“ išmaniųjų mokykloje ne tik paruošiame telefoną naudojimui, tačiau ir pateikiame vertingų patarimų, nustatome el. paštą, „Facebook“ paskyrą, įdiegiame naudingų programėlių. Viskas nemokamai, Jūsų patogumui.

Galite rinktis paslaugas be ilgalaikių įsipareigojimų

Pas mus galite rinktis paslaugas be ilgalaikių įsipareigojimų, todėl kada tik norėsite, galėsite pasinaudoti geresniais pasiūlymais su naujomis kainomis. Rūpinamės, kad galėdami rinktis, žinotumėte, jog padarėte geriausią sprendimą.

Telefonų draudimas

Su „Bite“ būkite ramūs dėl savo telefono, jei kas atsitiks, jį suremontuosime arba pakeisime nauju. Netgi jei telefonas iš Jūsų būtų pavogtas ir juo pasinaudota – kompensuosime patirtas mobiliojo ryšio išlaidas iki 434,43 Eur.

 

Klausimai išsprendžiami vienu skambučiu

Nuolat investuojame į savo darbuotojus, kad Jūsų klausimai būtų sprendžiami greitai ir sklandžiai. Todėl „Bitės“ konsultantams suteikėme teises veikti savarankiškai – jie neturi atsiklausinėti kiekvienos smulkmenos ir į Jūsų klausimus gali atsakyti greičiau.