BITĖ Lietuva

Išlaidų kontrolės paslauga

Tik pas mus galite 100 proc. užsitikrinti, kad atėjusi sąskaita nepateiks nemalonių siurprizų. Nemokama „Išlaidų kontrolės“ paslauga leis nustatyti, kokią sumą norite skirti mobiliojo ryšio paslaugoms per mėnesį, o mes perspėsime, kai prie jos priartėsite. Todėl visada žinosite, kad sąskaita bus tokia, kokios tikėjotės.

Sąskaitos tikslumo garantija

Galite būti tikri, kad Jums siunčiamos „Bitės“ sąskaitos yra tikslios. Jei vis tik rastumėte netikslumą – jį kompensuosime trigubai. Be to, jei netyčia pasinaudosite internetu telefone, nebūsite apmokestinti.

„Bitės“ išmaniųjų mokykla

Norime, kad Jūsų išmanusis būtų tikrai išmanus. Mūsų salonuose veikiančioje „Bitės“ išmaniųjų mokykloje ne tik paruošiame telefoną naudojimui, tačiau ir pateikiame vertingų patarimų, nustatome el. paštą, „Facebook“ paskyrą, įdiegiame naudingų programėlių. Viskas nemokamai, Jūsų patogumui.

Klausimai išsprendžiami vienu skambučiu

Nuolat investuojame į savo darbuotojus, kad Jūsų klausimai būtų sprendžiami greitai ir sklandžiai. Todėl „Bitės“ konsultantams suteikėme teises veikti savarankiškai – jie neturi atsiklausinėti kiekvienos smulkmenos ir į Jūsų klausimus gali atsakyti greičiau.