BITĖ Lietuva

Jūsų interneto greičiu rūpinamės labiau

Nuolat tobulėjame ten, kur Jūsų poreikiai auga greičiausiai – internete. Jūs norite naršyti greičiau, patogiau ir laisviau.

Mes BITĖJE rūpinamės, kad tai išsipildytų.

90 % Lietuvos gyventojų gali naršyti ypač greitame BITĖS 4G tinkle

Išplėtėme BITĖS 4G ryšio tinklą, ir dabar net 90 % Lietuvos gyventojų gali naršyti greitajame BITĖS 4G internete. Plėsdami tinklą laikomės kitokios tinklo strategijos nei mūsų konkurentai: pirmiausia itin sparčiu internetu aprūpiname regionus, kuriuose yra didžiausias poreikis 4G internetui ir aukščiausia šią technologiją palaikančių įrenginių skvarba. Ryšys sustiprėjo didžiuosiuose miestuose, jų priemiesčiuose, kurortuose, rekreacinėse zonose, kelyje tarp Vilniaus ir pajūrio bei mažesniuose miestuose.

Neriboti naujienų ir „Facebooko“ GB

Norint sužinoti visas naujienas, kol jos dar netapo senienomis, reikia nemažai interneto duomenų – vidutinis vartotojas per mėnesį „išnaršo“ apie 1 GB „Facebooke“ ir naujienų portaluose. Todėl su šiuo metu siūlomais BITĖS planais suteikiame galimybę neskaičiuoti gigabaitų ir nevaržomai dalytis įspūdžiais „Facebooko“ ir „Messengerio“ programėlėse bei skaityti naujienas mobiliosiose programėlėse „Delfi“, „15min“, „Lrytas“ ir „Verslo žinios“.

Itin platus išmaniųjų pasirinkimas

BITĖJE – itin platus išmaniųjų asortimentas: čia visada išsirinksite iš daugybės įrenginių – nuo ekonominės klasės iki pačių pažangiausių. Mūsų išmaniuosiuose salonuose galite juos išbandyti ir paliesti, o BITĖS ekspertai ne tik padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį išmanųjį, bet ir iškart paruoš jį sklandžiai naršyti ypač greitame BITĖS 4G/4G+ internete!

BITĖS išmaniųjų mokykla

Jūsų išmanusis gali būti dar išmanesnis. Kiekviename BITĖS salone ieškokite „BITĖS išmaniųjų mokyklos“ eksperto, kuris nemokamai paruoš Jūsų išmanųjį: nustatys „Facebooko“, elektroninio pašto ir kitas paskyras, perkels duomenis iš senojo telefono į naująjį, įdiegs specialiai sukurtą programėlę „BITĖ išmaniems“ ir kitas naudingas programėles bei pateiks patarimų, kaip dar sumaniau naudotis Jūsų išmaniuoju.

Naujos kartos BITĖS 4G/4G+ tinklas

Naujos kartos BITĖS 4G/4G+ internetu galite žymiai greičiau naršyti išmaniajame ar kitame įrenginyje, tiesiogiai žiūrėti „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus, žaisti realaus laiko žaidimus be pauzių ar per trumpą laiką atsisiųsti didelės apimties failus.

Viskas neribota su planu NUMERIS 1

Išskirtinis planas NUMERIS 1 suteikia naujas galimybes visiems, besinaudojantiems BITĖS mobiliuoju ryšiu Lietuvoje. Galite naršyti, kalbėti ir rašyti nevaržydami savęs – viskas neribota!