BITĖ Lietuva

Jumis rūpinamės labiau

Jumis rūpinamės labiau, tad nuolat tobulėjame ten, kur Jūsų poreikiai auga greičiausiai – internete. Jūs norite naršyti patogiau, laisviau ir sparčiau.

Mes BITĖJE rūpinamės, kad tai išsipildytų.

Spartusis naujos kartos BITĖS 4G/4G+ interneto tinklas

Šių metų balandžio mėnesį sėkmingai pristatėme naujos kartos spartųjį 4G/4G+ interneto tinklą, ir nuo pat pristatymo jis populiarėja neįtikėtinu greičiu – jau turime daugiau beveik 160 tūkst. BITĖS tinkle veikiančių išmaniųjų įrenginių, palaikančių 4G/4G+ technologiją.

Naujos kartos BITĖS 4G/4G+ tinkle galite žymiai greičiau naršyti išmaniajame ar kitame įrenginyje, žiūrėti FULL HD raiškos vaizdo įrašus tiesiogiai, žaisti realaus laiko žaidimus be pauzių ar per trumpą laiką atsisiųsti didelės apimties failus.

Nemokami ir neriboti „Facebooko“ ir naujienų GB

Sužinokite visas naujienas, kol jos dar netapo senienomis. Žinome, kad daugybė žmonių naujienoms sunaudoja nemažai interneto duomenų, todėl suteikėme galimybę su bet kuriuo naujuoju BITĖS planu naujienas skaityti nevaržomai. Tik BITĖJE gigabaitai mobiliosiose programėlėse „Delfi“, „15min“, „Lrytas“ ir „Verslo žinios“ – neriboti ir nemokami. Taip pat galite laisvai bendrauti „Facebooko“ ir „Messengerio“ programėlėse – jomis siunčiamų duomenų neskaičiuosime.

BITĖS išmaniųjų mokykla

Jūsų išmanusis gali būti dar išmanesnis. Kiekviename BITĖS salone ieškokite „BITĖS išmaniųjų mokyklos“ eksperto, kuris nemokamai paruoš Jūsų išmanųjį patogiai naudotis:

  • Specialiai sukurta programėle „BITĖ išmaniems“ pavers Jūsų išmanųjį tikru išmaniuoju.
  • Nustatys elektroninio pašto, „Facebooko“ ir kitas būtinas paskyras bendravimui internete.
  • Įdiegs visas reikiamas programėles.
  • Perkels duomenis iš seno į naują išmanųjį ir pateiks įvairių vertingų patarimų.

Itin platus išmaniųjų pasirinkimas

BITĖJE – itin platus išmaniųjų asortimentas: čia visada išsirinksite iš daugybės įrenginių – nuo ekonomiškų iki pačių pažangiausių. Mūsų išmaniuosiuose salonuose galite išbandyti ir paliesti juos visus, o BITĖS ekspertai ne tik padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį išmanųjį, bet ir iškart paruoš jį sklandžiai naršyti.

Viskas neribota su planu „NUMERIS 1“!

Išskirtinis planas „Numeris 1“ suteikia naujas galimybes visiems, besinaudojantiems BITĖS mobiliuoju ryšiu. Galite naršyti, kalbėti ir rašyti nevaržydami savęs – viskas neribota! Klientai, pasirinkę planą „Numeris 1“, nemokamai gauna ir papildomą SIM kortelę bei 3 GB duomenų per mėnesį planšetiniam kompiuteriui