BITĖS ekspertai paruoš Jūsų išmanųjį sklandžiai naršyti internete

BITĖS ekspertai pataria:

iš itin didelio telefonų asortimento išsirinkite Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį

Išsirinkite plačiaekranį 4G/4G+ telefoną už praktišką kainą.

Daugiau išmaniųjų
Samsung galaxy J5
Džiugins ne tik puikios kameros. Šis išmanusis turi erdvų ir ryškų HD raiškos 5 colių įstrižainės ekraną ir ištvermingą bateriją, kuri leidžia be pertraukos kalbėti iki 18 valandų. 13 Mpix kokybiška pagrindinė ir 5 Mpix priekinė kamera su LED blykste įkvėps dažniau fiksuoti gražias ir svarbias akimirkas. Galėsite džiaugtis ryškiomis nuotraukomis bei kokybiškomis asmenukėmis, net jei fotografuositės tamsiu paros metu.
Plačiau

Ieškantiems solidaus, aukštos klasės, žinomiausių prekės ženklų 4G/4G+ telefono.

Daugiau išmaniųjų
Apple iPhone 6S 16 GB
Rimtas įrenginys, kuriam nereikia reklamos. Kaip visada, nepriekaištingo dizaino: akį traukia išvaizdus aliumininis korpusas, dailios linijos ir neįtikėtinas plonumas – „iPhone 6S“ yra vos 7,1 mm storio. Jums patiks intuityvi ir funkcionali naujausia operacinės sistemos „iOS“ versija. Puikios, dar tobulesnės 12 Mpix pagrindinė ir 5 Mpix priekinė kameros džiugins gausybe naudingų režimų ir funkcijų. Ir naujovių mėgėjai, žinoma, nenusivils – Jūsų laukia dar greitesnis ir tikslesnis piršto atspaudo jutiklis bei pažangi 3D ekrano paspaudimo technologija, valdymą padaranti dar patogesnį.
Plačiau

Ketinate įsigyti pirmą savo išmanųjį? Rekomenduojame šiuos 4G/4G+ telefonus.

Daugiau išmaniųjų
LG Spirit 4G LTE
Išskirtinis dizainas – lengvai lenktas korpusas – ne vienintelis šio išmaniojo privalumas. 4,7 colių įstrižainės ekranas yra HD raiškos, išmanusis palaiko 4G internetą, todėl naršyti, dirbti ir pramogauti bus vienas malonumas . Beje, tai daryti galėsite ir viena ranka. Nenuvils ir funkcionali bei gerai veikianti 8 Mpix kamera.
Plačiau

Telefonai, kurie padės aktyviuose darbuose ir lydės įdomaus laisvalaikio metu.

Daugiau išmaniųjų
SONY Xperia M4 Aqua
Daugiau pramogų ir galimybių. Šis išvaizdus išmanusis didžiuojasi ne tik ryškiu 5 colių įstrižainės HD raiškos ekranu, bet sertifikatu, liudijančiu, kad jis yra atsparus drėgmei ir dulkėms. Taigi puikia 13 Mpix kamera galėsite fotografuoti net po vandeniu! Ištverminga baterija pasirūpins, kad darbai ir pramogos truktų kuo ilgiau. Net aktyviau naudojantis išmaniuoju, energijos turėtų pakakti dviem dienoms.
Plačiau

Čia visuomet rasite patraukliausius mūsų pasiūlymus įvairiems išmaniesiems.

Daugiau išmaniųjų
LG Nexus 5X
„LG“ ir „Google“ dueto kūrinys. Jus sužavės ne tik ryškus 5,2 colių įstrižainės „Full HD“ ekranas, bet ir paprastai valdomas, neperkrautas nereikalingomis programėlėmis meniu. 12,3 Mpix pagrindinė ir 5 Mpix priekinė kameros leis Jums kokybiškai įamžinti visas svarbias akimirkas. O jautrus ir greitas piršto atspaudų jutiklis pasirūpins Jūsų duomenų saugumu bei tuo, kad telefoną galėtumėte atrakinti ypač patogiai. Kaip ir priklauso flagmanui, viskas jame veiks ypač greitai ir sklandžiai, nes šiame išmaniajame įmontuotas pažangus procesorius „Snapdragon 808“.
Plačiau

Rekomenduoja šias programėles

Neseniai įkėlėte koją į išmanųjį pasaulį? Tuomet siūlome pirmą žingsnį žengti išbandant šias puikias programėles!

Mano Bitė

„Mano BITĖS” programėlėje vienu mygtuko paspaudimu galima pasitikrinti likusias einamojo mėnesio pokalbių minutes, SMS, interneto duomenų kiekį, taip pat nustatyti išlaidų kontrolės paslaugą ar rasti artimiausią „BITĖS“ saloną.

Su šiomis programėlėmis kasdienines užduotis įgyvendinsite greitai, išmaniai ir be streso.

Mano Bitė

„Mano BITĖS” programėlėje vienu mygtuko paspaudimu galima pasitikrinti likusias einamojo mėnesio pokalbių minutes, SMS, interneto duomenų kiekį, taip pat nustatyti išlaidų kontrolės paslaugą ar rasti artimiausią „BITĖS“ saloną.

Artimiausius žmones pasieksite vos keliais paspaudimais. Dalinkitės, bendraukite ir džiaukitės!

Facebook

Ši programėlė populiariausią pasaulyje socialinį tinklą perkelia į Jūsų išmanųjį telefoną

Karščiausi įvykiai iš Lietuvos ir viso pasaulio, sporto, politikos ir kitos naujienos skirtos tam, kad neatsiliktumėte nuo pulso.

15min

Skirta patogiai skaityti visas 15min.lt naujienas, taip pat pasiekti svetaines zmones24.lt ir Gazas.lt, sužinoti naujausias orų prognozes.

Keliauti smagu, o dar smagiau, kai viskas tiksliai suplanuota ir belieka tik mėgautis įspūdžiais. Ši programėlių grupė skirta tam, kad Jūsų kelionės būtų sklandžios.

AroundMe

Raskite artimiausią degalinę, banką, kavinę ar kitą reikiamą vietą.

Brangi kiekviena laisvalaikio minutė, todėl šios programėlės sukurtos tam, kad galėtumėte leistumėte jį taip, kaip norite!

Endomondo

Ši programėlė padės sekti Jūsų sportiškų kelionių rezultatus, juos analizuoti, kviesti iššūkiams draugus

Programėlės, padėsiančios susigaudyti finansinių skaičių labirintuose. Pajamos, išlaidos, santaupos, investicijos - valdykite jas lengvai ir išmaniai.

DNB Nord

DnB Nord elektroninės bankininkystės aplikacija

Negalintiems gyventi be išmaniojo ir interneto - keletas ypatingų pasiūlymų. O jei Jūs turite pasiūlymų mums, visuomet lauksime Jūsų idėjų adresu bendraukime@bite.lt.

Du - baterijos apsauga

Programėlė kuri sutaupys nemažą dalį Jūsų telefono energijos, todėl elementas veiks pastebimai ilgiau

„BITĖ išmaniųjų mokyklos“ ekspertai

Konsultuojame gyvai

Gaukite eksperto konsultaciją internetu dabar.Konsultuotis

Salonuose

Ekspertai konsultuoja ir padeda visuose BITĖS salonuose. Laukiame visų operatorių klientų.


Plačiau

1501

BITĖS išmaniųjų ekspertai padės ir patars ir telefonu.Telefonu